Wydruki i ksero do A3

W kolorze i czarno-białe

 

Zaoszczędzisz czas i ... nerwy!

 • zależy Ci na wysokiej jakości?
 • skończył się nagle tusz lub toner?
 • masz właśnie awarię ksero lub drukarki?
 • nie chcesz tracić cennego czasu na wydruki w domu lub w pracy?
 •      W naszym punkcie ksero korzystaliśmy w ostatnich latach naszej działalności z czterech  profesjonalnych, wysokonakładowych drukarek i kopiarek cyfrowych - kolorowych i czarno-białych. Gwarantowaliśmy bardzo wysoką jakość wykonywanych zleceń. Zarówno w przypadku kserokopii jak i druku.
   

       Kseroodbitki i wydruki kolorowe wykonywane były na maszynach  firmy Konica Minolta. Zastosowane w nich rozwiązania techniczne pozwalaja uzyskać bardzo wierne odtworzenie barw oryginałów.     

  Profesjonalne usługi

       Większość zleceń realizowaliśmy na poczekaniu z gwarancją bardzo wysokiej jakości od pierwszego do ostatniego wydruku / ksero niezależnie od wielkości zlecenia. Pliki dostarczone na USB lub wysłane mailem drukowane były na papierze o wysokim stopniu białości, papierach kolorowych oraz na papierach i kartonach satynowanych.
       Powtarzające się prace przechowywalismy, na życzenie Klienta, na twardych dyskach drukarek lub komputerów. Umożliwiało to to ich natychmiastowy dodruk "na telefon".
   
   

       Powielaliśmy oferty handlowe, druki biurowe, cenniki, plakaty, raporty, prezentacje, certyfikaty. A także dyplomy, zdjęcia, materiały naukowe, katalogi, gazetki i wiele innych.