Dziękujemy za zaufanie!

 

Szybkie usługi na os. AK (ZWM)

     Usługi kserograficzne świadczyliśmy dla Opolan od 23 marca 1988 do 30 kwietnia 2022 roku. Byliśmy wówczas jedną z pierwszych tego typu firm, które powstały w naszym mieście. Przez 34 lata naszej działalności usługowej  "przerobiliśmy" kilka przełomów technologicznych w branży kserograficznej.
     Pierwsze kopie wykonaliśmy na japońskich "płynówkach na naftę" Nashua 1220s i Nashua 1250. Po dwóch latach wymieniliśmy je na optyczne kserokopiarki proszkowe pierwszej generacji oraz rozpoczęliśmy świadczenie usług introligatorskich. W 2002 roku ofertę powiększyliśmy o usługi kolorowe i w wkrótce także o cyfrowe. W 2009 roku wyrobiliśmy pierwsze pieczątki samotuszujące Nomo i Modico w japońskiej technologii Sun Stamper.
     Nabyte doświadczenie oraz nasze możliwości techniczne dawały zawsze Państwu gwarancję wysokiej jakości i szybkości wykonania zleceń.
     Zapewnialiśmy pełną obsługę w zakresie wydruków, ksero, opraw oraz laminowania do formatu A3. 

     Ciągła działalność naszej firmy przez te wszystkie lata oraz jej sukces na rynku usług poligraficznych, introligatorskich i pieczątkarskich  to przede wszystkim zasługa naszych Klientów. 

     To właśnie dzięki Wam mili Państwo jakość i solidność świadczonych usług stała się dla nas priorytetem. Priorytetem od pierwszych dni naszej działalności aż do dnia 30 kwietnia 2022 roku.

Dziękujemy za  wszystkie zlecenia

oraz za zaufanie jakim nas Państwo obdarzaliście!

 

" Rola konkurencji polega na tym, że zmusza do tego by być lepszym, uczciwszym i solidniejszym" - GUY KAWASAKI

 

Z albumu "Historia"