Zastanów się i zdecyduj, czy przyda się także Tobie?

Ułatwienie pracy dzięki pieczątce imiennej!

    Pieczątki imienne zawierają zazwyczaj do trzech linijek tekstu z odstępem  na postawienie podpisu lub bez
niego. Nazwisko możemy poprzedzić tytułem  zawodowym o ile nie zabraniają tego szczegółowe przepisy. Możemy na niej umieścić numer lub oznaczenie prawa wykonywania zawodu (np. pieczątki lekarskie, pielęgniarskie – osobne  regulacje prawne dotyczące danych jakie powinny znajdować się na takiej pieczątce oraz sposobu  ich przedstawienia). Stosujemy je wszędzie tam, gdzie akceptacja dokumentu wymaga podania naszego imienia i nazwiska. Używamy ich do stemplowania korespondencji, umów, recept, faktur, dokumentów.  Zamawiają je najczęściej lekarze, specjaliści różnych zawodów, pracownicy funkcyjni przedsiębiorstw i administracji państwowej, szeregowi urzędnicy, artyści, osoby prywatne. Korzystają z nich osoby na stanowiskach dyrektorskich, główni księgowi, prawnicy, doradcy klienta, pielęgniarki, instruktorzy, kierownicy projektów, graficy i przedstawiciele wielu innych zawodów.
     Pieczątka  zawierająca oprócz sprawowanej funkcji nazwę firmy i numer telefonu z powodzeniem zastępuje wizytówkę. Stempel z imieniem i nazwiskiem to najczęstsze zamówienia w zakładach  pieczątkarskich. Taka pieczątka podnosi prestiż osoby, która ją posiada. Nadaje podpisywanym dokumentom bardziej formalny charakter i wielokrotnie skraca czas podpisania dużych partii dokumentów.
     Treść prywatnej pieczątki popisowej nie regulują żadne przepisy. Oprócz imienia i nazwiska może zawierać dodatkowe dane  takie jak numer telefonu, pseudonim artystyczny, osobiste logo, faksymile i inne informacje, które ułatwią pracę. To co ustalisz zostanie zawarte na pieczątce. Treść, ilość linijek tekstu, odstęp na parafkę, wielkość automatu, kolor tuszu  i wygląd dostosowujesz do swoich potrzeb. Aby spełniała swoją funkcję musi być jednak czytelna na odbiciu.
     W zakładach usługowych wykonujących pieczątki na poczekaniu będziesz mieć możliwość podejrzenia swojego zlecenia na monitorze komputera oraz na wydruku papierowym, który otrzymasz do akceptacji przed wykonaniem stempla. Po dokonaniu poprawek i wzięciu pod uwagę propozycji Twoich zmian  pieczątka typu Nomo lub Modico, wyrabiana metodą błyskową,  jest gotowa ekspresowo, do odbioru po kilku minutach.  Nie będziesz musiał przyjeżdżać ponownie aby ją odebrać – zaoszczędzisz czas i pieniądze!


wzory-pieczatek-imiennych-opolejpg