Lider jest jeden

Tak, to Modico z Warszawy!

     Firma Modico ze stolicy Polski, nasz dostawca półproduktów i materiałów eksploatacyjnych do wyrobu pieczątek Nomo i Modico,  jest obecna na rynku od ponad 25 lat. Ostrogi w branży zdobywała w oparciu o technologię gumowo-żelową a później polimerową. A od roku 1996 pod nazwą Modico & Stamppoint zaczęła sprzedawać Klientom,  jako jedna z pierwszych w Polsce, całkiem nową jakość - pieczątki błyskowe tworzone w oparciu o rewelacyjną, japońską technologię  Sun Stamper.  Od 2006 roku jej maszyny błyskowe oraz oprawki  do naświetlania są sprzedawane na całym świecie pod marką Modico. Technologia udoskonalona przez Polaków  pozwala na zwiększenie szybkości procesu produkcji stempli biurowych, zapewnia otrzymanie finalnego produktu o ergonomicznym kształcie, estetycznego, o nowoczesnym wyglądzie i najwyższej jakości. Przy produkcji wykorzystywane są oryginalne: japońska guma do naświetlania oraz tusz PIGMENT do papierów, elektroniczne podzespoły w naświetlarkach marki SIEMENS (precyzyjny procesor).
     Maszyny błyskowe, oprawki i materiały eksploatacyjne są sprzedawane obecnie w ponad 50 krajów świata! W Unii Europejskiej Modico jest liderem na rynkach Niemiec, Czech i Włoch.
     I nie są to tylko puste słowa. Produkty firmy zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone:
  • Za najlepsze maszyny błyskowe świata - przez pismo branżowe MIM MAGAZINE
  • Europejska nagroda QUALITY AWARD przyznana przez World Quality Commitment
  • Dyplom finalisty dla najlepszych małych i średnich przedsiębiorstw w naszym kraju
  • Prestiżowa nagroda RedDot Design Award 2010 za najładniejszy i najbardziej funkcjonalny artykul biurowy ( za pieczątkę okrągłą R-45) 
Misją Firmy od początku jej działalności jest dostarczanie Klientom produktów o najwyższej jakości. A także koncentracja  wyłącznie na technologii Sun Stamper i ciągłe jej udoskonalanie. Jako jedyna w kraju oferuje oryginalne gumy do naświetlania i tusze olejowe gwarantujące najwyższą jakość odbicia a nie chińskie zamienniki jak to czyni konkurencja.

Jakość, która błyszczy

    Ambicją firmy od początku istnienia jest wyznaczanie standardów świadczonych usług, a nie tylko nadążanie za konkurencja czy staranie się jej dorównać. Jest nią także dostarczenie Klientom nowych, rewolucyjnych rozwiązań, rozwiązań na miarę XXI wieku.
     Z marką Modico, technologią Sun Stamper i pełną ofertą produktów Nomo i Modico możecie się Państwo zapoznać "na żywo" na corocznych targach branżowych RemaDays - Warsaw Expo w Nadarzynie. Ale nie tylko. Firma była i będzie w przyszłości obecna na wielu imprezach wystawienniczych na całym świecie promując udoskonaloną przez siebie technologię Sun Stamper, niezawodne urządzenia do naświetlania błyskowego i gotowe wyroby. A jeżeli mieszkasz w Opolu lub w pobliżu to wpadnij do nas. Będziesz mieć okazję do wypróbowania pieczątek demonstracyjnych przed ich zamówieniem - zapraszamy :)

drupa-2012jpg
Modico na targach Drupa 2012