Faksymile dla każdego

Faksymile - ułatwienie nie tylko dla przedsiębiorcy

     Pieczątka z faksymile to dokładne odwzorowanie odręcznego podpisu. Z reguły wykorzystujemy ją stemplując mniej ważne dokumenty. Używają jej często pracownicy biura w zastępstwie swojego szefa. Wykorzystujemy ją także pieczętując broszury, informatory, kartki świąteczne, dokumenty seryjne, dokumentacje i inne mniej ważne materiały. Pozwala nam zaoszczędzić czas. Profesjonalne odbicie podpisu  robi dobre wrażenie na Klientach. A jej niewielki koszt powoduje, że jest coraz bardziej popularna także w średnich, małych firmach i wśród osób prywatnych.
     Zlecając wykonanie takiego stempla najlepiej skontaktować się wcześniej z zakładem pieczątkarskim. Chcąc bowiem uzyskać zadowalający efekt należy spełnić kilka podstawowych warunków dotyczących prawidłowego przygotowania wzoru podpisu.
  • powinien on być bardzo wyraźny, w wielkości jaką chcemy uzyskać na odbiciu. Najlepiej wykonać od razu po kilka wzorców o mocnym nasyceniu czerni
  • na białej kartce należy podpisać się czarnym cienkopisem lub długopisem o w miarę grubej i jednolitej linii. Użycie innego koloru aniżeli czarny może uniemożliwić prawidłowe naświetlenie gumki pieczątki. Użyty finalnie tusz może już być w dowolnym kolorze
  • w punkcie usługowym wykonującym zlecenie można uzyskać informację o kilku podstawowych, najczęściej używanych rozmiarach "okienek", w których w przybliżeniu należy zmieścić swój "autograf"
     Podpisujesz się serynie na dokumentach? Wykonaj faksymile w oprawkach Nomo lub Modico. Używane w nich gumki wykonane są w najnowszej japońskiej technologii Sun Stamper. W połączeniu z oryginalnym tuszem olejowym PIGMENT do papierów dają niezwykle ostre i wyraźne odbicie podpisu Klienta.
faksymila-kolobrzegjpg